Centrum Szkoleniowe

Ośrodek jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.04/00124/2015 oraz do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13019. Ośrodek jest nowoczesnym centrum szkoleniowym zrzeszającym trenerów, doradców zawodowych, psychologów i pośredników pracy z wieloletnim doświadczeniem potwierdzonym licznymi certyfikatami.

Oferta obejmuje m.in.:

 •  Szkolenia w zakresie kompetencji cyfrowych i językowych
 •  Szkolenia miękkie
 •  Szkolenia zawodowe

Ofertę uzupełnią usługi w zakresie tworzenia Indywidualnych Planów Działania, diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz możliwości doskonalenia zawodowego, a także poradnictwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne oraz usługi pośrednictwa pracy.

Szkolenia podnoszące kompetencje w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (kompetencji cyfrowych). Szkolenia pozwalają nabyć umiejętności obsługi komputera i Internetu na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym we wszystkich obszarach i kompetencjach DIGCOMP.

Realizowane szkolenia kończą się programem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji osiągniętych przez uczestników – uzyskaniem przez uczestników certyfikatu zewnętrznego potwierdzającego zdobycie określonych kompetencji cyfrowych DIGCOMP.

Szkolenia realizowane są w zarówno w naszym centrum szkoleniowym znajdującym się w Inowrocławiu, jak również we wskazanej przez klienta lokalizacji (m.in. dzięki naszym w pełni mobilnym salom szkoleniowym oraz egzaminacyjnym).

Kursy podnoszące kompetencje językowe. Oferta obejmuje naukę języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz do egzaminów państwowych na poziomach: A1, A2, B1, B2, C1.

Kursy kończą się programem formalnej oceny i certyfikacji kompetencji osiągniętych przez kursantów –  certyfikatem zewnętrznym potwierdzającym zdobycie określonego poziomu biegłości językowej (zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego).

Szkolenia podnoszące kompetencje miękkie, m.in. szkolenia, które są związane z pracą w zespole, umiejętnością radzenia sobie ze stresem, asertywnością, motywowaniem, pozyskiwaniem nowych klientów, negocjacjami biznesowymi.

Szkolenia zawodowe. Szkolenia realizujemy samodzielnie lub we współpracy z naszymi partnerami na terenie całego kraju. Ośrodek dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, m.in. własną, nowoczesną maszyną do obróbki metali sterowaną numerycznie (CNC).

Szeroki wachlarz szkoleń obejmuje, m.in.:

 •  Operator obrabiarek CNC,
 •  Programista obrabiarek CNC,
 •  Telemarketer,
 •  Księgowość małej firmy,
 •  Specjalista do spraw kadr i płac,
 •  Opiekun osoby starszej,
 •  Magazynier,
 •  Przedstawiciel handlowy.

Szkolenia realizowane są w zarówno w naszym centrum szkoleniowym znajdującym się w Inowrocławiu, jak również we wskazanej przez klienta lokalizacji (spełniającej odpowiednie wymogi techniczne).