Projekt zakończony

Krótko o projekcie

Celem głównym projektu „Czas na aktywność” jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo oraz bezrobotnych o niskich kwalifikacjach, zamieszkujących powiat mogileński, radziejowski, inowrocławski i żniński województwa kujawsko – pomorskiego. Rezultaty projektu: podniesienie kwalifikacji zawodowych przez 58 osób, zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w stażach zawodowych przez 60 osób, w projekcie zaplanowano efektywność zatrudnieniową na poziomie 68% w przypadku osób o niskich kwalifikacjach, 37% w przypadku grupy osób niepełnosprawnych. Główne zadania projektu to: identyfikacja potrzeb i diagnoza możliwości doskonalenia zawodowego, pośrednictwo pracy, staże zawodowe.

Aktualności

Zakończenie staży zawodowych

30 czerwca 2018

Projekt „Czas na aktywność” dobiegł końca. W ramach projektu z dniem dzisiejszym zakończyli staże zawodowe ostatni uczestnicy projektu. Staże odbywały się na podstawie programów stażu, m.in. w zawodach pracownika biurowego, operatora koparko-ładowarki, kosmetyczki, barmana/kelnerki, pracownika gospodarczego.  Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym życiu zawodowym jak i osobistym.

Szansa na nabycie umiejętności wykorzystana!

1 czerwca 2018

Dobiegły końca staże zawodowe w naszym projekcie dla następujących zawodów: Pracownik biurowy, Pomoc kuchenna, Operator koparko-ładowarki / Robotnik gospodarczy, Spawacz, Barman / Kelner. Była to szansa na nabycie umiejętności praktycznych do wykonywania określonego zawodu oraz weryfikacji kwalifikacji uzyskanych w trakcie odbytych wcześniej szkoleń. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu!

Staże zawodowe trwają!

4 maja 2018

Trwają płatne staże zawodowe dla osób będących uczestnikami projektu „Czas na aktywność!”.  Stażyści zdobywają doświadczenie m.in. w takich zawodach jak operator koparko-ładowarki czy pracownik biurowy. Życzymy wszystkich samych sukcesów na nowej drodze zawodowej!

Uczestnicy projektu dali sobie szansę i skorzystali z płatnych staży zawodowych…

19 kwietnia 2018

Uczestnicy projektu w ramach projektu „Czas na aktywność!”odbywają właśnie staże. Udział w projekcie daje możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego, który zwiększa szanse na podjęcie zatrudnienia. Ponadto każdy z uczestników został objęty indywidualnym systemem wsparcia przez doradcę zawodowego oraz pośrednika pracy. Aktualnie nasi stażyści zdobywają doświadczenie m.in. w takich zawodach jak pomoc kuchenna czy fryzjer damski.

Kończymy szkolenie zawodowe

27 marca 2018

W dniu dzisiejszym nasi uczestnicy szkolenia „Pozostały pracownik biurowy” kończą szkolenie. Życzymy powodzenia na egzaminie!

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością? Zgłoś się do nas!

28 lutego 2018

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Zgłoś się i powiedz jakie szkolenie Cię interesuje. Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!! CO ZYSKASZ? ⇒ nowe kwalifikacje zawodowe ⇒ praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy ⇒ wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na […]

Kolejne staże w projekcie

9 stycznia 2018

Następni uczestnicy naszego projektu rozpoczynają staż zawodowy.  Tym razem jest to pracownik biurowy i operator koparki. Życzymy powodzenia!

Nowe szkolenie zawodowe…

1 grudnia 2017

Następni uczestnicy projektu rozpoczynają swój udział w projekcie „Czas na aktywność!”. Dzisiaj swoją przygodę rozpoczynają pracownicy biurowi w Żninie. Powodzenia na szkoleniu!

Szkolenie zawodowe – Manikiurzystka

17 listopada 2017

7 uczestniczek projektu „Czas na aktywność!” rozpoczyna dzisiaj szkolenie zawodowe – Manikiurzystka. Powodzenia!

Rekrutacja do projektu wciąż trwa – czekamy na zgłoszenia!

19 września 2017

Ośrodek Doradztwa Biznesowego Jarosław Napierała w partnerstwie z Fundacją Ekspert-Kujawy w dniu 01.04.2017 r. rozpoczęli realizację projektu „Czas na aktywność!”. Projekt skierowany jest do: – osób młodych, do 29 r.ż – nie uczących się, nie pracujących – nie zarejestrowanych w Urzędzie Pracy (biernych zawodowo) – zamieszkujących powiat radziejowski – zamieszkujących powiat mogileński – posiadających niskie […]